marketing

studio nordie

Marketing

Od návrhu webu, přes copy a správu sociálních sítí až po letáky, plakáty a velkoformátové tisky. Respektujeme váš čas, peníze i potřeby. Společně vymyslíme, jak za stávajících podmínek vytěžit co nejvíce z marketingových kanálů pro váš business. Marketing je kombinací kreativity a práce s daty. Je to hezká věc, ale když neprodává, je k ničemu.

Prohlédnout reference Chci marketing
BRANDING

studio nordie

BRANDING

Značka je emoce. Je to pocit, který zanechá v zákaznících, když uvidí váš produkt, vyzkouší službu, navštíví váš obchod nebo web. Pomůžeme vám, aby vaše značka byla vidět, slyšet a aby se o vás mluvilo. Značka není jen logo. Je to jen malinkatý kousek skládačky, kde každá část má svůj úkol. V pojmu branding se točí věci jako brand manuál, grafický design, tón komunikace, letáky, plakáty, rollupy a spousta dalšího. I s tím vám pomůžeme.

Prohlédnout reference Chci branding
FOTOGRAFIE

studio nordie

FOTOGRAFIE

Rádi byste fotky interiéru či exteriéru? Fotografie produktů na váš e-shop? Fotky jídel nebo lidí na sociální sítě, web či velkoformátový tisk? Každý z našich fotografů má svůj specifický "rukopis", který promítne další stopu originality do vašeho projektu.

Prohlédnout reference Chci fotografie
DESIGN INTERIÉRŮ

studio nordie

DESIGN INTERIÉRŮ

Vstoupíte do restaurace, hotelu, kanceláře a okolní svět najednou přestane existovat. Znáte ten pocit? Pocit z jedinečného, originálního prostoru, který je propracovaný do nejmenšího detailu? Zavolejte, napište a něco společně určitě vymyslíme.

Prohlédnout reference Chci design interiéru

+ schůzka

U vás nebo v Novém Boru

+ zavolejte

+420 608 454 015

+ napište

jsme@nordie.cz